Home » Yeni bir özel modele sahip RAM Trucks

Yeni bir özel modele sahip RAM Trucks

by adminn1
0 comment
RAM Trucks

RAM, en yeni kamyonunu 18 Mart 2020’de tanıttı. Yeni lüks donanım, dünyanın en büyük kamyon alım bölgelerinden birine adanmıştır. 2020 RAM 1500 Laramie Southwest Edition, yalnızca Teksas ve komşu eyaletlerde sunulacak.

2020 RAM 1500 Laramie Güneybatı Sürümü - seri

Bu, “kamyon evreninin merkezi” olarak popüler olan bölgedir ve bu sürüm, bu pazar için özel olarak sunulan ilk sürüm değildir. Lone Star sürümü de bu bölgeyi hedefliyor ve hala orada oldukça popüler. Yeni Laramie Southwest Edition, performans, yetenek, lüks ve teknoloji arasındaki segmentteki en iyi dengeyi bir araya getiriyor.

Dış

2020 RAM 1500 Laramie Güneybatı Sürümü - arka

2020 RAM 1500 Laramie Southwest Edition, dışarıdan bakıldığında gövde rengi tamponları, ayna kapakları ve ızgara çerçevesiyle dikkat çekiyor. Sofistike görünümün altı, çeki kancaları, ızgara ekleri, gövde kenar çıtaları ve cilalı 20 inç jantlar dahil olmak üzere krom öğelerle vurgulanıyor. Kamyon hareket halindeyken katlandıkları için elektrikli yan basamaklar alanı da dahildir.

İç mekan

2020 RAM 1500 Laramie Güneybatı Sürümü - iç mekan

2020 RAM 1500 Laramie Southwest Edition’ın kabini, olağanüstü lüksle birleştirilmiş yeni özellikler ve yüksek teknoloji çözümleriyle doludur. 12 inçlik devasa dokunmatik ekran, modernize edilmiş Uconnect 4C bilgi-eğlence sisteminin bir parçasıdır. Çift camlı panoramik sunroof, iç mekanda ferahlık ve rahatlık hissi sağlar. Diğer yenilikçi yüksek teknoloji özellikleri, elektronik treyler fren kontrolü ve otomatik uzun huzmeli farlardır. Güvenlik sistemi aşağıdakiler eklenerek yükseltilir:

  • Arka çapraz yol algılamalı kör nokta izleme
  • Park Sense sistemi – ön ve arka park yardımlı
  • Uzaktan bagaj kapağı açma
  • Yağmura duyarlı ön cam silecekleri

Müşterilerin talebi üzerine koltuk, sıralı veya kovalı koltuk tasarımı olarak sipariş edilebilir. Koltuk konfigürasyonu seçilirse, RAM 1500 Laramie Southwest Edition, ağır hizmet tipi bir Mopar kilitleme konsolu ile birlikte teslim edilecektir.

Güç aktarma organları ve gövde seçenekleri

2020 RAM 1500 Laramie Güneybatı Sürümü - ön

Özel sürüm, standart model için sunulan tüm aktarma organları çeşitleriyle birlikte sunulacak. Alıcı, lüks kamyonu için Dörtlü ve Mürettebat Kabini gövde konfigürasyonu arasında seçim yapabilir.

Yeni 2020 RAM 1500 Laramie Southwest Edition’ın 2020’nin ikinci çeyreğinde satışa çıkması planlanıyor.

Rate this post

Leave a Comment

@2020 – All Right Reserved. Designed and Developed by imdbgram