Home » Rolls Royce üretimi durdurdu

Rolls Royce üretimi durdurdu

by adminn1
0 comment
Rolls Royce

Rolls Royce Motor Cars tarafından emsalsiz önlemler alındı. Şirket dün 23 Mart Pazartesi gününden itibaren Goodwood merkezli üretim tesislerinde üretimi iki hafta süreyle askıya aldıklarını duyurdu. Bu adım, şirket çalışanlarının sağlığını korumak için atılıyor ve bu askıya almanın ardından iki haftalık Paskalya bakım kesintisi yapılması planlanıyor.

Rolls-Royce üretim tesisi Goodwood

Birleşik Krallık hükümetinin COVID-19 salgınıyla mücadele için aldığı özel tedbirlerin uygulamaya konulmasının ardından zor karar alındı.
Şirketin günlük operasyonları, şirketin Batı Sussex’teki Goodwood Malikanesi’ndeki genel merkezinde çalışacak veya dönüşümlü olarak evden uzaklaşacak olan üretim dışı işçiler tarafından güvence altına alınacak. Şirket genelinde sosyal izolasyon önlemleri alınmıştır.

Rolls-Royce, Covid-19 nedeniyle üretimi durdurdu

Rolls-Royce Motor Cars CEO’su Torsten Müller-Ötvös, karar vermenin zor bir karar olduğunu, ancak şu anda çalışanların sağlığı ve esenliğinin ilk sırada olduğunu söyledi. Sözlerine göre, şirketteki işçiler arasındaki sıkı ve sıcak aile bağına çok inanıyor ve bu zor günleri birlikte aşmayı umuyor. Ayrıca, ara verme kararının, bu zor zamanda anlayışlarını arayarak özür dilediği bazı müşteriler için bazı rahatsızlıklara veya rahatsızlıklara neden olabileceğini de fark etti.

Rate this post

Leave a Comment

@2020 – All Right Reserved. Designed and Developed by imdbgram