Home » 2021 Dodge Charger SRT Hellcat Redeye İnceleme

2021 Dodge Charger SRT Hellcat Redeye İnceleme

by adminn1
0 comment
2021 Dodge Charger

imdbgram 2021 Dodge Charger SRT Hellcat Redeye’ı inceliyor, bilirsin, biri onu Noel dilek listesine koymayı düşünürse diye.

Dodge Charger aslında bir coupe olarak doğdu ve burada sahip olduğumuz şey dört kapılı bir sedan yani, kelimenin tam anlamıyla, onları eskisi gibi yapmıyorlar.

Kesinlikle yapmazlar, ancak bu özel Challenger SRT Hellcat Redeye durumunda, onları daha iyi hale getiriyorlar. Onları daha yüksek sesle yapıyorlar. Onları büyütüyorlar. Ve hepsinden öte, onları… delirtiyorlar mı? Bu bir kelime değil, biliyorum, ama beni affedin, çünkü muhtemelen pistte değilken kullandığım en duvar dışı arabayı deneyimledikten sonra beynim biraz karıştı. Heck, pistteyken de hiçbir şeyi bu kadar çılgına çevirdiğimi sanmıyorum.

Dodge’un SRT bölümünü son zamanlarda takip edenler, son yarım on yılda bazı güzel çılgınlıkların peşinde olduklarını bilecekler. Scat Pack’ler, Demon’lar, TRX’ler, 392’ler ve evet, inşa ettikleri Hellcat’ler otomobil dünyasında – her neyse, yerli otomobil dünyasında – “showroom özelliklerini” ne kadar ileri taşıyabileceğiniz konusunda standart haline geldi. , öyle bir noktaya kadar ki, SRT halkı gerçekten kimsenin ne düşündüğünü umursamıyor gibi görünüyor. Ultra-güçlü içten yanmalı motoru mümkün olduğu kadar eşiğine kadar itecekler ve hükümet düzenlemelerinden başka hiçbir şey onları durduramaz.

Heck, 2018’de Challenger Demon’u piyasaya sürdüklerinde Ulusal Hot Rod Association (NHRA) tarafından yasaklanmakla tam anlamıyla nasıl övündüklerine bir bakış, kağıt üzerindeki düzenlemenin bile hile yapmayabileceğini gösteriyor. Bölünme ve ürünleri, otomobil endüstrisinin dev, süper şarjlı V8 ile çalışan orta parmakları gibi duruyor.

2021 Dodge Charger SRT Hellcat Kırmızı Göz, ön

2021 Dodge Charger SRT Hellcat Kırmızı Göz, ön

Görünüşler kendilerini anlatıyor, ama yine de onlar adına konuşacağım çünkü burada sahip olduğumuz şey nasıl gerçek olabilir? Şişmiş çamurluklar (geniş gövde toplam genişliğe 3,3 inç ekler ve Kırmızı Göz’ü elde etmenin tek yolu budur), kendileri kırmızı fren kaliperlerini örten siyah 20’lerin etrafına sarılmış kalın 305 bölümlü lastikler, hırıltılı kaput girişi ve iki tonlu boya işi (ikincisi 1.395$’lık bir seçenek), bunun sizin arabanıza özel Şarj Cihazınız olmadığı gerçeğini gizlemek için çok az şey yapar. Burada görünenden çok daha fazlası olduğunu bilmek için Hellcat rozetlerine (kırmızı gözlü – gedit?) bile ihtiyacınız yok.

Yine de, bu renk kombinasyonunda, Redeye, gizli bir bombacı gibi, düz görüşte saklanmak için zarif bir numara yapar. Ama sonra farlarıyla gözlerini kilitlersin ve motor kapalı olsa bile, bir şekilde, her an kendi kendine – Christine gibi – uyanıp biraz sorun çıkarabileceği hissine kapılırsın. Bu bitiş aynı zamanda Hızlı ve Öfkeli film serisinin 8. girişine doğrudan atıfta bulunarak “F8 Green” olarak da adlandırılıyor. Ve bu harika, ancak kişisel olarak “Go Mango” veya “Torred” gibi daha parlak bir renk grubunu tercih edeceğimi düşünüyorum. Büyük git ya da eve git, değil mi?

Bu kaput şişkinliği sadece gösteri için orada değil. Tepeyi açın ve 6.4L Hemi V8’in Dodge’un sağlayabileceği her inç kaput altı alanına ihtiyacı olduğunu göreceksiniz, o kadar ki her şeyi oraya sığdırmak için pili bagaja taşımak zorunda kaldılar. Hava girişi çok büyük, blok çok büyük ve vidalı süper şarjör çok büyük. Ne kadar büyük? 2,7 litredir, bu da süper şarjın yeni Honda Civic Si’deki motordan daha büyük olduğu anlamına gelir.

Muhtemelen gerçekten işe başladığınızda ondan bir şeyler duyacağınızı düşünüyorsunuz ve bu doğru. Ama sadece kısmen haklısınız: o süper şarj cıvıltısı hemen hemen her zaman mevcut ve bu, bu arabanın NVH kimlik bilgilerini öldürürken, muhtemelen böyle bir araba arayan biri için o kadar da önemli değil.

2021 Dodge Charger SRT Hellcat Redeye, iç mekan

Dışarısı ne kadar vahşi olursa olsun, içerisi aslında çok daha sakin. Çok tek renklidir – bazıları buna “smokin benzeri” diyebilir – ve onu diğer SRT Şarj Cihazlarından ayıracak çok az şey vardır. Koltuklar aynı (yani geniş ve kalın dolgulular), direksiyon simidi ve vites kolları aynı (ki bu da ikincisini kullanmanın zor olduğu anlamına geliyor) ve Uconnect ekranı aynı özel performans verilerini içeriyor.

Bu araba koyun postuna bürünmüş kurdun tam tersi gibi. İçeride daha kurt gibi bir ortam istiyorsanız, daha parlak iç renkler de mevcut tabii.

Dikkatli olun, ön koltuk olması gereken büyük, ferah bir yer olsa da, arka koltuk böyle büyük bir araba için, özellikle baş mesafesi açısından oldukça rahat. Bacak mesafesi iyi, böylece daha uzun yolcular koltukta biraz öne kayabilir – minder büyüktür – yukarıda biraz yer açmak için, ancak Toyota Camry, Honda Accord veya Genesis G80 ile karşılaştırıldığında, yakın bile değil.

Bununla birlikte, bu özel durumda gerçekten önemli değil, çünkü arka koltukta oturanların tavan döşemesine sahip herhangi bir fırça, onlara ilk kez kumandayı gösterdiğinizde, ah, bilmiyorum, çabucak unutulacak. Uconnect sistemi aracılığıyla oldukça kolay bir şekilde etkinleştirilir – Dodge/SRT, bilgisayarların yolunuza çıkmasını istemez, görüyorsunuz – ve bir kez etkinleştirildiğinde, bu sadece freni solunuzla tutmak, döşemek ve bir kez bırakmak meselesidir. önceden seçilmiş devirlere ulaştınız.

2021 Dodge Charger SRT Hellcat Redeye, dörtte üçü arka

2021 Dodge Charger SRT Hellcat Redeye, dörtte üçü arka

Bundan sonra, Pirelli P Zero’lar, siz yolu yıkarken zar zor tutunuyor, süper şarjlı ölüm perisi, dev çift egzozdan gelen kanlı büyük bir körüğün altını çizerek, devrilme sırasında devirlerde yukarı doğru bağırıyor. Gerçekten de, hafif kaygan bir yüzeyde 500 hp modunda (bilgisayar aracılığıyla seçilir veya arabayı üzerinizdeki kırmızı anahtar yerine siyah anahtarlıkla çalıştırırsanız) bile, o kuyruğun çizgiden çıkmasını sağlayabilirsiniz. 1/4 veya belki 1/3 gaz. Kauçuğun tüm bu gücü ve ağırlığı içermesi için yapabileceği çok şey var.

Yine de bir kez hazır olduğunuzda, büyük kümes yığınları için potansiyel o kadar fazladır ki, kendinize sürekli olarak halka açık bir yolda olduğunuzu hatırlatmanız gerekir ve hayır, ışık her yandığında kavşağa 45 derecede girmeniz gerekmez. Redeye ne kadar istekli bir dans partneri olursa olsun yeşile döner.

 

2021 Dodge Charger SRT Hellcat Redeye, profil

2021 Dodge Charger SRT Hellcat Redeye, profil

Sanırım bu, benim ve Hellcat Redeye için işlerin biraz ters gittiği yer – havalı drift yolunda değil, daha çok çarpık bir şekilde -.

Bu, alabileceğiniz en çılgın Şarj Cihazıdır ve her şeyi 11’e götürür. Sorun şu ki, yolda çok serttir ve bir takla kafesi takabilirken, bir çarpışma kaskı alın ve kendinize bir dragster (soğutma sistemi bile var) Supercharger için, çeyrek mil koşuları arasında kullanım içindir), bu mutlaka iyi bir günlük sürücü ürünü değildir. Bu zihinsel gücü diğer Charger’lardan alamayacaksınız, ancak 392 Scat Pack gibi modeller hala göz testini geçiyor, ancak gövde ve cüzdan açısından daha kolay (392 ve Hellcat’in taban fiyatı arasında 50 dolarlık bir fark var ).

Hellcat Redeye, özel fiyatla gelen özel bir otomobil ve pek çok talip bulacak. Ancak bu insanlar, bunun gibi bir halo araca ek olarak padokta daha kullanışlı bir şeye sahip olmak akıllıca olacaktır.

Severiz

Güç, açıkçası
Ağır metal görünüm
fırsat duygusu

daha az seviyoruz

Susuz
sıkışık iç
Günlük kullanım için biraz sağlam

Rekabet

Audi RS7
BMW M5
Mercedes-Benz AMG E 63 S

2021 Dodge Charger SRT Hellcat Redeye, SRT rozeti

Rate this post

Leave a Comment

@2020 – All Right Reserved. Designed and Developed by imdbgram