Home » Tamamen yeni Kia Sorento 2021

Tamamen yeni Kia Sorento 2021

by adminn1
0 comment
Kia Sorento 2021

Amiral gemisi modelinin dördüncü nesli, bu yılki Cenevre Uluslararası Motor Show’da resmi olarak dünya lansmanından önce ilk görüntülerle alay etti.

Kia Sorento 2021- önden görünüm, teaser

Yepyeni Sorento, yeni çarpıcı tasarımı ve daha agresif görünümüyle şaşırtıyor. Yeni modelin bazı casus fotoğraflarında daha keskin bir görünüm ve maceracı stil görülüyor. Ön ızgara tasarımında bir değişiklik var – şimdi uzatılmış ve farların kenarlarına uzatılmış. Arkaya doğru gidildiğinde kapılar boyunca keskin bir oyma çizgisi manzarayı yakalar. Arkada, dördüncü nesil Sorento’nun her iki yanında, araca karanlıkta bile tanınabilen ayırt edici bir stil sağlayan iki büyük dikey lamba bulunuyor. Kia Motors Corporation’ın elden geçirilmiş SUV serisi tamamen yeni bir platform sunacak. Bunu temel alan ilk model, Sorento 2021 olacak. En son model, daha büyük araçlarla rekabet edebilecek bir alana ve daha fazla pratikliğe sahip olacak. Kia Sorento 2021 serisi tarihinde ilk kez otomobil hibrit motorları kullanacak. Üretici, geleneksel benzinli ve dizel motorların yanı sıra hibrit ve plug-in hibrit seçenekleri vaat etti.

Kia Sorento 2021 - arkadan görünüm, tanıtım

Gelişmiş Sürücü Yardım Sistemi, mükemmel bağlantı paketi ve modern bilgi-eğlence özellikleri gibi çok çeşitli yenilikçi teknolojiler, dördüncü nesil Kia Sorento’nun küresel SUV pazarında lider yerlere giden yolda ana avantajları olacak.

2002 yılında piyasaya sürülmesinden bu yana dünya çapında üç milyondan fazla Sorento modeli satıldı. Bu, ünlü modeli Kia Motors Corporation’ın en çok satanlarından biri haline getiriyor. 2021 Kia Sorento’nun temel özellikleri ve daha fazla özelliği, 3 Mart 2020’de Cenevre Uluslararası Otomobil Fuarı sırasında resmi olarak açıklanacak.

Rate this post

Leave a Comment

@2020 – All Right Reserved. Designed and Developed by imdbgram