Home » 2020 Volkswagen Polo Match, Polo serisinde SE triminin yerini alıyor

2020 Volkswagen Polo Match, Polo serisinde SE triminin yerini alıyor

by adminn1
0 comment
2020 Volkswagen Polo

2020 Volkswagen Polo, Golf’ten sonra İngiltere’de Volkswagen için en çok satan ikinci ürün. Volkswagen, ödüllü Polo SE donanımını yeni Match seviyesine daha da fazla ekstra ve ek donanım ekleyerek yükseltmeye karar verdi.

Kayda değer bir değişiklik, yeni 15 inç ‘Seyene’ alaşım jantlar, yeniden tasarlanmış ön sis lambaları, arka renkli camlar ve ön ve arka park sensörleridir.

2020 VW Polo Maçı - ön profil, gün batımı arka planı

Polo Match, üç motor ve şanzıman konfigürasyonu alır. Hepsi 1.0 litrelik üç silindirli benzinli üniteye dayanıyor. 80 PS EVO motor, yalnızca 5 vitesli düz şanzıman seçeneği sunar. Daha güçlü 95 PS turboşarjlı motor, beş ileri manuel veya yedi ileri DSG şanzıman ile mevcuttur. Üretici, tüm varyantlar için düşük işletme maliyetleri vaat ediyor. WLTP sertifikalı laboratuvar testleri, 125 – 139 g/km CO2 emisyonu gösterirken, kombine WLTP döngüsündeki yakıt ekonomisi 6,5 ila 5,5 l/100km arasında değişir.

Maçtaki ek donanım, giden SE donanım seviyesinde zaten bulunan ekstra özellikleri yükseltir. Yeni eklenen işlevlerden bazıları, Apple CarPlay ve Android Auto ile Car-Net App-Connect, 8.0 inç Composition Media bilgi-eğlence sistemi ve ön koltuklar için ergonomik bel ayarıdır.

2020 VW Polo Match - arkada, yolda

Volkswagen’in süpermini segmentindeki amiral gemisi, 2019’da What Car?’dan ‘Yılın Küçük Arabası’, Company Car Today’in ‘Yılın Süperminisi’ ödülü, ‘Yılın Güvenli Arabası’ gibi ödüller kazanarak başarılı bir yıl geçirdi. İngiltere’de Yılın Otomobili panelinden Birinci Araba Ödülleri ve ‘Yılın Küçük Arabası’. Alman üretici bu yıl bu başarısını ikiye katlamayı umuyor.

Polo kendi segmentinde iyi biliniyor, kompakt boyutu için çok şey sunuyor ve bu kadar çok kupa kazanması sürpriz değil. Küçük şehir modelinin bu kategoride kazandığı ilk zafer değil. Yeni Match trim, SE’nin yerini önemli miktarda ek ekipmanla değiştiriyor ve muhtemelen Polo’yu daha da iyi hale getirecek.

Volkswagen Binek Araç markası dünya çapında 150’den fazla pazarda popülerdir ve 14 ülkede 50’den fazla noktada araç üretmektedir. Polo, markanın yıllardır en çok satan ve ödül kazanan modellerinden biridir. Volkswagen ileriye bakıyor ve yeni teknolojiler geliştiriyor, araçlarını iyileştiriyor ve otomotiv endüstrisinin daha da gelişmesi için çok çalışıyor. Ünlü üretici için önemli konulardan bazıları E-mobilitenin geleceği, akıllı mobilite ve markanın dijital dönüşümü.

2020 VW Polo Maçı - arka profil, gün batımı arka planı

Rate this post

Leave a Comment

@2020 – All Right Reserved. Designed and Developed by imdbgram