Home » Czinger 21C – 21. yüzyılın hiper arabası

Czinger 21C – 21. yüzyılın hiper arabası

by adminn1
0 comment
Czinger 21C

Czinger (sessiz C – “zinger” ile doğru telaffuz edilir) LA, California merkezli bir otomobil üreticisidir. Şirket 2019 yılında kuruldu ve kurucusu ve CEO’su Kevin Czinger’in adını getiriyor.

Czinger 21C

Performans araçlarına odaklanan marka, devrim niteliğinde teknolojiler, çarpıcı tasarım ve mükemmel sürüş deneyimi uygular. İlk üretim modelleri – 21C, 21. yüzyılın en gelişmiş otomobillerinden biri olacak şekilde tasarlandı. Czinger’in mühendisleri, bilim adamları ve geliştiricilerinden oluşan bir ekip tarafından mühendislik ve temelden inşa edilen modernist hiper otomobil, bu yılki Cenevre Uluslararası Otomobil Fuarı’nda sahneye çıkıyor.

Czinger 21C - ön profil, gece

Czinger, küresel markanın ve aracın GIMS 2020’deki lansmanından önce 21C modelinin ilk videoları ve resimleriyle dalga geçiyor. Kendine özgü tasarımın altı, modeli karanlıkta bile tanınabilir kılan tam genişlikte arka lambalarla vurgulanıyor. Yenilikçi üretim teknolojilerini uygulayan genç şirket, ilk otomobili için inanılmaz performans rakamları vaat ediyor. Güzel hiper otomobilin kalbinde yer alan bir hibrit güç aktarma organı. Sistem güç çıkışı 1250hp (1233bhp) olarak hesaplandı ve 0’dan 100km/sa hızlanma sadece 1,9 saniyede.

Czinger 21C - arka, arka lambalar

Czinger 21C , hiper otomobilin iki kişilik oturma konfigürasyonu için sürücü merkezli bir konsepte dayanıyor. Aracın genel yapısı ve hassas mimarisi, bilgi işlem gücü, gelişmiş üretim ve muhteşem işçilik ile oluşturulmuştur. 21C’nin inşası üzerindeki tüm süreç, Los Angeles, California’daki Czinger HQ’da gerçekleştirildi.

Czinger 21C - marka rozeti, detay

Markanın ve hiper otomobil 21C’nin resmi lansmanı 3 Mart 2020’de Cenevre Uluslararası Otomobil Fuarı’nda planlanıyor. Basın toplantısının TSİ 11:00’de başlaması gerekiyor. Tüm ziyaretçiler ve basın temsilcileri, 3-15 Mart 2020 tarihleri ​​arasında Salon 1, Stand 1030’da GIMS 2020’de muhteşem Czinger C21’i görebilirler.

Rate this post

Leave a Comment

@2020 – All Right Reserved. Designed and Developed by imdbgram