Home » McLaren Gran Turismo | Yeni resimler

McLaren Gran Turismo | Yeni resimler

by adminn1
0 comment

McLaren Otomotiv, lüks performans arabalarıyla ünlü, yaklaşmakta olan otomobilin resmi bir görüntüsünü yayınladı. Büyük Tur modeli.

McLaren Gran Turismo

Gelecek McLaren kendisini halihazırda var olan yüksek performanstan ayrı olarak konumlandırması planlanmaktadır. Spor, Süper, ve Nihai seri. Yaklaşan model serisi ile ilgili daha fazla bir şey açıklanmadı.Yaklaşan McLaren’in arka tarafının yayınlanan görüntüsüne dayanarak, öne çıkan şey, LED arka lambalar ve Gentle aerodinamik siluet şekiller.

McLaren

McLaren Gran Turismo İngiliz otomobil şirketinin 2025 yılına kadar piyasaya sürmeyi planladığı 18 süper spor otomobilden sadece ilki. McLaren’s Gran Turismo’nun ilk teslimatları bu sonbaharda başlayacak.

Son birkaç yılda otomobil üreticileri, mühendislerinin çılgınca aşırı ve kamu tüketimine uygun olmayan bir şey tasarlamalarına izin vermek için Playstation’ın Gran Turismo yarış simülatörü ile ortaklık kurdu. Bu psikotik makinelerin uzun serisinin en sonuncusu McLaren’dan geliyor ve Gran Turismo’da şimdiye kadar tanıtılan en çılgın konseptlerden biri.

McLaren Gran Turismo

Yakın zamanda ortaya çıkan Mercedes-AMG Project One ve Aston Martin Valkyrie’ye benzer şekilde, McLaren’in Ultimate Vision Gran Turismo otomobili, her çizgi, kıvrım, kanard, kanat ve giriş, hız, yere basma kuvveti ve oyunculara hayallerindeki nihai paletli arabayı veriyor.

Amaca yönelik yarış arabasına güç vermek, McLaren’in arka tekerlekleri tahrik eden en yeni 4.0 litrelik çift turboşarjlı V-8 motorudur. Ön tekerlekler, ön tekerlek bölmelerine yerleştirilmiş ikiz elektrik motorları tarafından desteklenmektedir. Her ikisi de toplam 1.134 beygir gücü ve 941 lb-ft tork için birleştirildi. McLaren’e göre tork, elektrikli tahrik ve dört tekerlekten çekiş sayesinde lansmandan itibaren anında kullanılabilir.

Oyunun yaratıcısı ve Polyphony Digital Inc’in başkanı Kazunori Yamauchi’ye gelince, McLaren’ın konsepti, Gran Turismo’nun bu bölümünü neden tasarladığının özünü kapsıyor.

“Otomobil üreticilerine markalarının tüm özelliklerini taşıyan ve Gran Turismo’da oynanabilir bir araç olarak yaşayacak bir şey tasarlama fırsatı vermek için Vision Gran Turismo projesini oluşturdum. Arabaların çoğu kendi başlarına efsane oldular. , yıllardır parlamaya devam ediyor ve farklı dönemlerden oyuncuları kendine çekiyor.”

McLaren Ultimate Vision Gran Turismo konsepti, 17 Ekim’de Gran Turismo Sport aracılığıyla sunulacak. Kimler yarışmaya hazır?

Rate this post

Leave a Comment

@2020 – All Right Reserved. Designed and Developed by imdbgram