Home » Aston Martin Vantage Roadster 2021 sonunda tanıtıldı

Aston Martin Vantage Roadster 2021 sonunda tanıtıldı

by adminn1
0 comment
Aston Martin Vantage Roadster 2021

Aston Martin Vantage Roadster 2021 sonunda kamuflajını düşürdü. Şık coupe, otomobil üreticisinin tüm ayırt edici tasarım öğelerine, teknolojik hassasiyetine ve zarif el yapımı tekniğine sahiptir. 2021 Vantage Roadster, ana hatların benzeri görülmemiş bir zarafet ile aerodinamik siluetin birleşimidir.

Aston Martin Vantage Roadster 2021

Aracın ön kaputunun altına Aston Martin, 510 hp üreten güçlü 4.0 L V8 çift turbo motor yerleştirdi. Güncellenmiş 8 vitesli ZF otomatik şanzıman ile birleştirilmiştir.

Aston Martin 2021

Vantage Roadster 2021, Cabriolet versiyonundan 60 kg daha ağır olmasına rağmen, şaşırtıcı çevikliği, dengesi ve konforuyla övünebilir. Bu, doğrudan katlanır çatının benzersiz Z-katlama mekanizmasından kaynaklanır. Hafifliği sayesinde devrim niteliğindeki aparat, coupe varyantında kullanılandan önemli ölçüde daha hafiftir.

Eşsiz Aston Martin Vantage Roadster 2020 süper otomobili

Özel olarak geliştirilmiş yapısal kesme panelleri ve şasi parçaları, bu Aston’u hem günlük işe gidiş gelişler hem de hızlı kovalamacalar için uygun nihai bir yol koşucusu haline getiriyor. Bunun nedeni, bu unsurların otomobilin yapısını aynı zamanda daha dayanıklı ve esnek hale getirmesidir. Uygulanan Adaptif Sönümleme, Dinamik Stabilite Kontrolü ve Tork Yönlendirme ve Elektronik Arka Diferansiyelin Coupe modelinde kullanılanlarla aynı olduğu düşünüldüğünde, Vantage Roadster’ın performansı farklı.

Roadster 2021 versiyonu daha atletik. Buna en çok katkıda bulunanlar, otomobilin arka amortisörleri (Roadster’ın teknik gereksinimlerine uyacak şekilde yeniden ayarlanmış) ve kalibre edilmiş ESP sistemidir.

Yeni Vantage’ın sportif ruhu, üç sürüş modu olan Sport, Sport + ve Track’te en belirgin şekilde kendini gösteriyor. Her biri, yol koşullarına ve hava koşullarına rağmen sürücüye direksiyon başında benzersiz bir deneyim sunuyor.

Daha önce de belirtildiği gibi, araba benzersiz bir Z-katlama cihazı ile birlikte geliyor. Bu sayede, otomobilin yumuşak tekstil tavanı, otomobil hareket halindeyken (50 km/s’ye varan bir hızla) 7 saniyenin altında katlanır ve açılır. Bu değerli saniyeler onu segmentinin en hızlılarından biri yapıyor.

Yeni Aston Martin Vantage Roadster'ın inanılmaz aerodinamik profili

Yer yüzeyine nispeten yakın bir konumda bulunan ve belirgin bir aerodinamik şekle sahip olan Aston Martin Vantage Roadster 2021, sorunsuz bir şekilde havada yolunu kesiyor.

Sadece güzel değil, aynı zamanda geniş olan yeni Roadster, yalnızca 200 L bagaj hacmiyle gurur duyabilir. Modelin 70. yılını kutlayan Aston Martin Vantage Roadster 2021, yepyeni bir ön tampon ve tekerlekler için tasarım seçenekleriyle geliyor. İç tasarım, markanın meşhur lüks titizliğini yansıtıyor.

Modern bilgi-eğlence sistemi, uzun bir güvenlik asistanı listesi, konforlu spor koltuklar ve direksiyon simidi ve çeşitli kişiselleştirme seçenekleri, Aston Martin’in müstakbel sahiplerine sunmaya hazır olduğu olanaklar arasında yer alıyor.

Rate this post

Leave a Comment

@2020 – All Right Reserved. Designed and Developed by imdbgram