Home » 2020 Toyota Camry – gelmiş geçmiş en iyi orta boy sedan

2020 Toyota Camry – gelmiş geçmiş en iyi orta boy sedan

by adminn1
0 comment
2020 Toyota Camry

Toyota Camry, piyasadaki en popüler 5 kişilik orta boy sedan araçlardan biridir. Zarif ve şık duruşuyla her zaman göz doldurmuştur. Şimdi de ünlü modelin daha iyi bir versiyonu dünya otomobil pazarına doğru yola çıktı. 2020 Toyota Camry ile tanışın.

Modeldeki yenilikler neler?

2020 Toyota Camry - kahverengi, profil

Bu yılki model 6 donanım seviyesinde geliyor. Bunlardan beşi bilinen eskiler – L, LE, LSE, XSE ve XLE, yenisi TRD. Toyota Racing Development, yeni 2020 Camry’ye genellikle arazi araçları için kullanılan döşemeyi sağlamaya karar verdi. Daha sonra, birkaç özel donanım daha bekleniyor.

Son model için bir diğer yenilik ise AWD seçeneği. Camry modelinin konforu ve lüksü ile dört tekerlekten çekiş avantajlarını birleştirmek isteyenler için güzel bir fırsat olacak.

Önceki Camry versiyonunda Apple CarPlay’i uyguladıktan sonra Toyota, şimdi 2020 modelinde uygulanan Android Auto’yu ekliyor. Uyumluluk, isteğe bağlı ekipmanın bir parçası olarak mevcut olacak.

kaputun altında

Hibrit olmayan versiyonun kaputunun altında 2,5 l 4 silindirli (203 hp) veya 3,5 l V6 (301 hp) motorlar bulunacak. 203hp’den 308hp’ye kadar maksimum çıkış sağlayacaklar. Motor, elektronik bir CVT ve 8 vitesli otomatik vites kutusu ile eşleştirilecek. 2020 Camry Hybrid, 118hp (88kW) ve 202 Nm tork üreten bir elektrik motoru ve bir lityum iyon pil ile geliyor.

2020 Toyota Camry

Toyota Camry

208hp’lik toplam hibrit sistem gücünü sağlarlar. Üretici, hibrit versiyonun mükemmel yakıt verimliliği vaat ediyor – 100km’de sadece 6l.

İç mekan ve teknolojiler

Orta boy bir sedan için yeni Camry, etkileyici diz ve baş mesafesi sunuyor. Geniş ikinci sıra, üç yolcuya kadar mükemmel konfor sunar. Ne yazık ki, arka koltuklar için USB bağlantı noktası yok. Ancak arka yolcular için çift bölgeli klima kontrolü ve bardak tutuculu geri çekilebilir kol dayama yeri sağlanmıştır. Kargo hacmi de dikkat çekici. Bagaj, ikinci koltuk sırasının arkasına 425 litreye kadar bagajı ve arka sıranın katlanması durumunda daha da fazlasını barındırabilir. Dikkate değer bir seçenek, geniş kabinde daha da fazla güneş ışığı için panoramik çatılı yeni 2020 Camry’yi sipariş etme yeteneğidir.
En ön sırada yer alan ilk etkileyici ekleme, kablosuz şarj bağlantı noktasıdır. Ayrıca, ön tarafta toplam üç USB bağlantı noktası mevcuttur. Orta konsolda ayrıca iki bardaklık, koltukların ısıtma/havalandırma kontrolü ve çok sayıda saklama alanı bulunur. Gösterge paneli, yalnızca ana araç numaralarını kanıtlayacak şekilde temiz tutulur. Yeni 2020 Toyota Camry’nin bilgi-eğlence sistemi hem Android Auto hem de Apple CarPlay ile uyumludur. En son modelde bir Wi-Fi bağlantısı da mevcuttur. 8 vitesli otomatik şanzıman birkaç kullanışlı sürüş modu sunar – Eco, Normal, Sport ve EV modu. Her biri, sportif sedanın yoldaki farklı davranışlarına sahiptir. Direksiyon simidinde uygulanan çok sayıda düğme vardır. Hemen hemen tüm sistemler sadece bir parmak ucuyla kolayca kontrol edilebilir. En etkileyici olanı, önceki Camry’den iyi bilinen ön camın baş üstü ekranı. Sürücüye, sürüşüyle ​​ilgili tüm yararlı bilgileri gözlerinin önünde sağlar. Yeni işlevsellik, aracın etrafındaki her şeyi görme yeteneği veren çevre görüş kamerasıdır. Bu model yılı için Camry ile bir dizi güvenlik özelliği sunulmaktadır. Bunların en etkileyicilerinden bazıları, çapraz trafik uyarılı Kör nokta monitörü, standart donanıma dahil olan 10 hava yastığı ve aracı zarar görmemesi için tasarlanmış altı gelişmiş güvenlik özelliğinden oluşan bir paket olan Star Güvenlik Sistemidir.

2020 Toyota Camry - İç Mekan

Sürüş tecrübesi

Sessiz sürüş, 2020 Camry Hybrid’in ana avantajlarından biridir. Kabinin sade, sade stili ve kullanılan yüksek kaliteli malzemeler, sürüş sırasında rahatlık ve rahatlık hissi veriyor. 2020 Camry ayrıca mükemmel ve sessiz hızlanma sunar. TRD donanım seviyesi, sürüş sırasında daha fazla adrenalin arayanlara adanmıştır. Agresif görünüm ve aerodinamik TRD ayarlı gövde ve arka spoyler, unutulmaz TRD ayrıntılarından sadece birkaçı. Sportif kaplamalı Camry’deki mükemmel sürüş deneyimi, özel olarak tasarlanmış TRD kokpiti ile geliştirilecektir.

2020 Toyota Camry - TRD donanım seviyesi, beyaz

Rate this post

Leave a Comment

@2020 – All Right Reserved. Designed and Developed by imdbgram