Home » Aston Martin, yeni özel baskı DBS 59’u gösteriyor

Aston Martin, yeni özel baskı DBS 59’u gösteriyor

by adminn1
0 comment
Aston Martin DBS

Aston Martin sürprizlerle devam ediyor. Son zamanlarda, en son çalışmalarını gösterdiler – DBS 59. Araba, 60. yıldönümünü kutlamak için yaratıldı. DBR1efsane galibiyet 24 saat Le Mans yarış, 1959.

Aston Martin DBS

Aston Martin DBS

Aston Martin DBS Uzman İncelemesi

Aston Martin, 2022’de devam eden bir gelenek olan yüksek performanslı grand touring otomobillerinde uzun süredir DBS lakabını kullanıyor. DB11’i temel alan mevcut DBS, 2019 model yılı için tanıtıldı ve nefes kesici bir stil ve öfkeli V-12 performansı sunuyor. Bir zamanlar DBS Superleggera olarak bilinen bu yıl için araba artık sadece DBS olarak adlandırılıyor. Daha önce olduğu gibi, hardtop coupe veya katlanır tente çeşitlerinde mevcuttur.

Aston Martin

Aston Martin Teknolojisi

DBS, 8.0 inçlik bir bilgi-eğlence dokunmatik ekranı ile donatılmıştır. Yerleşik navigasyon, Bluetooth ve iPhone entegrasyonu içerir. Standart kurulum üzerinde bir yükseltme olarak bir Bang & Olufsen premium ses sistemi sunulmaktadır. Her DBS, farklı bilgileri gösterecek şekilde veya sürüş moduna göre yeniden yapılandırılabilen bir dijital gösterge grubuna sahiptir.

2022 Aston Martin DBS

Özel araç dayanmaktadır DBS Süper Lig, otomobilin neredeyse tüm teknik özelliklerini kopyaladığı için. Bununla birlikte, sınırlı sayıda üretilen otomobilin her yerine yerleştirilmiş bir dizi benzersiz karmaşık unsur, bir kişinin dikkatini hemen çeker ve yarış ruhunu uyandırır.

Özel olarak görevlendirilen DBS 59 tek bir boya renginde gelir – İngiliz yarış yeşili. Ön ızgara, fren kaliperleri, tekerlekler ve tüm amblem, kontrast oluşturan bronz kaplamayla vurgulanır. Tavan, kaput panjurları, spoyler ve arka saçak için karbon fiber kullanılmıştır.

Aston Martin DBS 59 orijinali çoğaltır DBR 1 kokpit %100’de. Bunun bir kanıtı, istisnai İngiliz yarış döşemesi ve ısmarlama kahverengi ve siyah deri koltuklar aracılığıyla kabinin her yerinde hissedilebilen gelişmiş yarış ruhudur. Lüks araca ilginç bir ek, onunla birlikte gelen aksesuarlardır. DBS 59’lar Aynı renkte retro kasklar, yarış eldivenleri (1959’dakiler gibi) ve iki parçalı bagaj seti, sürücüyü muhteşem günlerine geri getiriyor. 24 Saat Le Mans yarış, nerede Aston Martin DBR1 altın kopardı.

sadece 24 adet DBS 59 üretilecektir (efsanevi yarışmanın 24 saatinin her biri için). Her araca benzersiz numarası damgalanacak ve aynı numaraya sahip özel bir araba kılıfı verilecektir.

Rate this post

Leave a Comment

@2020 – All Right Reserved. Designed and Developed by imdbgram