Home » Volkswagen Atlas Basecamp Konsepti Bize Atlas İstiyor

Volkswagen Atlas Basecamp Konsepti Bize Atlas İstiyor

by adminn1
0 comment
Volkswagen Atlas

Dağ bisikleti sürmeyi seviyorsanız veya iriyarı görünümlü aile nakliyecilerini seviyorsanız, VW’nin sizin için yapılmış New York otomobil fuarına giden bir Atlas konsepti var. Atlas SEL Premium’a dayanan süper SUV, dayanıklılık dağ bisikletçileri düşünülerek tasarlandı ve Air Design özel gövde kiti, bisiklet montajlı bir portbagaj ve üstte ve arkada LED ışık çubukları içeriyor ve aynı zamanda kaldırılmış durumda.

Volkswagen Atlas

Volkswagen Atlas

Volkswagen Atlas

Basecamp, mat Platinum Grey ve Black Uni boyanın yanı sıra turuncu vurgulara sahiptir. Atlas’ın 276 beygir gücü ve 266 lb-ft tork sağlayan ve sekiz vitesli şanzıman ve 4Motion dört tekerlekten çekiş ile eşleştirilen en üst düzey 3.6 litrelik V-6 motorunu barındırıyor.

Volkswagen Atlas Basecamp Concept

Volkswagen Atlas Concept

H&R kaldırma kiti, üç sıralı Atlas’ı 1,5 inç yukarı kaldırır ve bir dizi bobin içerir; tüm paket, 265/70R17 BFGoodrich All-Terrain kauçuğuna sarılı bir dizi siyah onbeş52 Traverse MX Concept tekerlek üzerinde yuvarlanır. Basecamp aynı zamanda, uyumlu tekerlek ve lastiklere sahip bir HIVE EX kompakt keşif treyleri şeklinde bir arkadaşı da beraberinde getiriyor. Havalı karavan karavanında bir kraliçe yatak, çekyat ve ocak, lavabo ve buzdolabı içeren mini mutfak vardır. Ek olarak, ekili kalmasına yardımcı olmak için bağımsız bir su deposu, propan deposu, portatif tuvalet, sıcak duş ve çıkarılabilir tesviye jakları vardır.

Volkswagen Atlas Basecamp Concept
Kavramsal SUV, temelinde yeniden tasarlanmış bir Volkswagen Atlas’tır, ancak daha sportif özelliklere sahiptir – içeride ve dışarıda.

Air Design gövde kiti, yerden yüksekliği arttırılmış modifiye süspansiyon, özel bisiklet taşıyıcı, LED elemanlar, özel kargo treyleri, katlanabilir tente, mini lavabo ve buzdolabı, portatif sıcak duş ve WC ve 17 inç özel arazi jantları Döşeme paketi Volkswagen Atlas Basecamp konsepti sergilenecek.

Sportif SUV’nin kaputunun altında Volkswagen, 8 vitesli otomatik şanzıman ve AWD 4Motion ile birleştirilmiş 3,6 litrelik benzinli VR6 (280 hp) motor motoru kullanıyor.

Konseptin gerçek bir üretim otomobili olup olmayacağı henüz belli değil ancak Alman marka, bir gün böyle bir makineyi sporsever müşterilerine sunabilmeyi umuyor.

Rate this post

Leave a Comment

@2020 – All Right Reserved. Designed and Developed by imdbgram