Home » 2021 Chevrolet Tahoe RST İncelemesi

2021 Chevrolet Tahoe RST İncelemesi

by adminn1
0 comment
2021 Chevrolet Tahoe

Şansınız, herhangi bir yere gittiyseniz, herhangi bir siyasi drama izlediyseniz, herhangi bir rap videosu izlediyseniz veya havaalanındaki renkli araba serisine bir göz attıysanız, bir Chevrolet Tahoe görmüşsünüzdür.

2021 Chevrolet Tahoe

2021 Chevrolet Tahoe

Kuzey Amerika yollarında en çok tanınan araçlardan biri haline geldi – özellikle ön tarafında bir itme çubuğu ile sadece omzuna park edildi – bu bir başarı çünkü ve her zaman kamyonet tabanlı, merdiven çerçeveli bir temel oldu. iki kutu şekli. Ve burada gördüğünüz en son model çıkana kadar oldukça uysal bir stili vardı.

Bununla birlikte, Tahoe’nun çok sayıda özel hayranı var ve bu hayranlar, gerçekten satın alamayacağınız veya ödeyemeyeceğiniz bir marka değeri sağladılar.

Ancak 2021 için Tahoe, hedefi bu popüler SUV’u alıcılar için daha da çekici hale getirmek olan bir dizi yeni özellikle tamamen yeni.

Dış taraf 2021 Chevrolet Tahoe

Tasarımla başlıyor – aslında, daha spesifik olarak, o ızgara ve farlarla başlıyor. Farlar o kadar ince ki bana aslında Chevrolet Camaro’dakileri hatırlatıyorlar, DRL’ler bumerang şeklinde ve ızgarayla paralel olarak bütün mesele aslında Silverado 1500 kamyonetiyle paylaşılıyor. Bu arada arka fasya, bu günlerde SUV’ler söz konusu olduğunda iyi çalışan ve trend olan devasa TAHOE komut dosyası tarafından yönetiliyor.

Chevrolet Tahoe

Diğer güzel ayrıntılar arasında, test cihazımın 22 inçlik jantları var (temel Tahoe’lar 18 inçlik; 20 inçlik jantlar da mevcuttur). Burada görülen tam stil, RST’de standarttır ve harika görünüyorlar.

Sol fren lambasına entegre Chevrolet yazısı gibi bazı güzel “Paskalya Yumurtası” tipi ayrıntılar da var, sağ ışık düzeneği ise ince bir Bowtie logosuna sahip. Bu arada, bu bagaj kapısı iki parçalı bir olaydır, ya tüm kapıyı ya da sadece arka camı açabilirsiniz, böylece ambarı açarken eşyalarınızı kaybetme riskiniz olmaz.

iç Chevrolet Tahoe

İçeride, kamyonun RST kaplaması siyah ve kırmızı  deri anlamına gelir. Emin olmak için dikkat çekici ve denklemin “kırmızı” kısmı bazı dikişlerin ötesine geçmese bile Camaro veya Corvette gibi daha performans odaklı Chevy’leri akla getiriyor.

Chevrolet Tahoe

Bu arada, 10,2 inçlik büyük bilgi-eğlence ekranının tamamı harika ve Android ve kablosuz Apple CarPlay ile uyumlu, tam açık ve sadece bir akıllı telefon için değil, bir tablet için yeterince büyük görünen devasa bir kablosuz şarj pedi tarafından destekleniyor. Çoğu zaman CarPlay kullanmama rağmen Chevy’nin yerel arayüzü o kadar da kötü değil.

Gösterge grubu biraz uysal görünüyor, ancak iki ana gösterge arasındaki TFT ekran, en uygun bilgileri kısa ve net bir şekilde gösteriyor ve direksiyon simidi düğmeleriyle kolayca gezinebiliyor. Seyir kontrolleriniz, sesli aktivasyon kontrolleriniz ve ısıtmalı direksiyon simidi düğmesiyle birlikte düzenli direksiyonda bulacağınız tek şey bu.

2021 için, üçüncü sıra, ’21 Tahoe için bir başka büyük yenilik sayesinde biraz daha yaşanabilir hale geldi: bağımsız arka süspansiyon, Tahoe’nun ana Ford Expedition yarışmasında oldukça uzun bir süredir sahip olduğu bir şey.

Yeni süspansiyon, eski yekpare aks kurulumundan çok daha küçük bir şekilde paketlenmiştir, bu nedenle kabini o kadar fazla ihlal etmez, daha kolay yükleme ve arka koltukta daha fazla diz mesafesi sağlar. Sonuç, sağlanan alan ve iki USB-C bağlantı noktası, bardak tutucular ve saklama kutuları gibi özellikler sayesinde aslında oldukça kullanışlı bir üçüncü sıradır. Koltuk minderleri hala biraz ince, ancak genellikle üç sıralı SUV’ler söz konusu olduğunda durum böyle. Kaydır ve taklalı ikinci sıra ve ikinci sıra kaptan koltukları arasındaki geçiş sayesinde bunlara erişim de kolaydır.Yeni süspansiyon sadece içeride daha fazla yer açmakla kalmıyor, aynı zamanda çok daha yumuşak bir sürüş sağlıyor. Tahoe hala kasa üstü bir kamyon, ancak şasi boyunca alıştığınız tümsekler üzerinden titremenin yakınından bile geçmiyorsunuz. Sonuç olarak, buradaki yolculuk tam anlamıyla lüks özelliklere sahip.

Fiyat

Temelde, RST, 5.3L V8 için neredeyse 70 binden başlıyor – 2WD Tahoe’nun başladığı değerden yaklaşık 20 bin daha fazla – bu nedenle bu yakıt tasarrufları çok daha fazla parlıyor.

Ardından, elbette paketleri eklemeye başlarsınız: Elektrikli ayarlanabilir ve otomatik ısıtmalı bir tekerlek, elektrikli katlanır ikinci ve üçüncü sıra koltuklar, elektrikli ayarlanabilir aynalar ve hafızalı koltuk ayarları ekleyen Lüks Paket için 3,255 ABD doları veya 695 ABD doları iki hızlı transfer kutusu veya parlak siyah tekerlekler (bu, 4.165 $ daha fazla, lütfen) veya 2.865 $ arka medya paketi vb. ile birlikte maksimum römork paketi. Siz farkına bile varmadan, Tahoe RST’niz için 85.000 dolarlık kapıyı çalıyorsunuz ve bu en yüksek trim bile değil.

Bununla birlikte, bunun ters tarafı, doğru yapılmasıdır, özellikle Tahoe’nizin biraz kas kamyonu olmasını istiyorsanız, RST dizilişte biraz tatlı bir noktadadır. Sonuçta, bunun için stil var. Çoğu kişi muhtemelen Z71’i tercih edecek, ancak RST, Tahoe’da Z71’in arazi tutumuna zorlayıcı bir alternatif sunan asfalt bir bükülme sağlıyor.

Rate this post

Leave a Comment

@2020 – All Right Reserved. Designed and Developed by imdbgram