Home » 2021 Audi Q3 İncelemesi – Beğenmesi Kolay Ama

2021 Audi Q3 İncelemesi – Beğenmesi Kolay Ama

by adminn1
0 comment
2021 Audi Q3

Bir araç modelinin piyasada başarılı olup olmadığını belirleyen birçok faktör vardır. Fiyat, tasarım, kaput/bagajdaki marka logosu, sunduğu değer ve güvenilirlik, sürüş deneyimi vb. Bunların herhangi biri veya tümü bir ürünü yapabilir veya bozabilir.

2021 Audi Q3

2021 Audi Q3

Audi’nin Q3’ü söz konusu olduğunda, güçlü yanlarını listeleyen sütun, zayıf yönlerini listeleyen sütundan daha uzundur. Daha da iyisi, huzuruna çıkar çıkmaz ve hepsinden önemlisi, direksiyonun başına geçer geçmez sizi sevmenizi sağlayan o küçük je ne sais quoi’yi sunar. Gerçek şu ki, 2021 Audi Q3 sevilmesi kolay bir araçtır.

Mükemmel küçük lüks SUV mu? Otomotiv endüstrisinde hiçbir şey mükemmel değildir, ancak 2021 yılı hem ABD’de hem de Kanada’da 2014’teki çıkışından bu yana satış açısından en iyisi olan Q3 için işler oldukça iyi gidiyor.

Başparmak yukarıya stil
Başparmak yukarıya, Q3’ün tam olarak muhteşem bir stile sahip olduğu anlamına gelmez. Aslında Audi ile dikkatleri üzerine çeken bir modeli sürmek için bir e-tron GT, R8 veya TT’nin direksiyonunda olmanız gerekir.

Audi Q3

Aksi takdirde, Alman otomobil üreticisi muhafazakar oynamayı seviyor. Araçlar, Q3 dahil, güzel, ama afallatıcı değiller. Ancak şirketin bu stratejide ne kadar başarılı olduğu düşünülürse, onu kim eleştireceğiz?

Tüm bunlar, gösterişli bir tarza sahip bir SUV istiyorsanız, başka bir yere bakın. Ama muhtemelen bunu zaten biliyorsun.Bunun ötesinde, Q3, ticaretini büyüyen bir segmentte yürütme şansına sahip. Pek çok pazarda, alt kompakt SUV’ler, otomobillerden daha popüler hale geliyor, öyle ki, fark edebileceğiniz gibi, otomobillerin çoğu ortadan kayboluyor. Neyse ki, Audi hala A3 ve A4’ü sunuyor.

Test modelimizin Pulse Orange tonu da dahil olmak üzere, serinin ortasından başlayan bazı parlak renklerin mevcudiyeti için otomobil üreticisine bir şapka ucu. Beğenseniz de beğenmeseniz de kesinlikle bir gri tonu değil.

Tercih 2021 Audi Q3

Q3’ün bir başka artısı da, elbette çoğu zaman bir modelin popülaritesinin bir yansıması olan teklif çeşitliliğidir. Çok fazla çekmeyen bir ürünün iki veya üç çeşidi olacaktır.

Audi Q3

Q3’ün serisi, üç farklı donanım seviyesinde beş oluyor. 40 ve 45 konfigürasyonunda sunulan Komfort versiyonu ile top yuvarlanıyor; aynısı, bir sonraki basamak olan Progressiv modeli için de geçerlidir; ve yalnızca 45’lik olarak sunulan Technik kaplama en üstte yer alır.

Peki 40 ile 45 arasındaki fark nedir? Audi’nin isimlendirme seçimlerinin ardındaki stratejiyi tam olarak anlamamamız bir yana, rakamlar modele hizmet eden 2.0L turboşarjlı 4 silindirli motorun gücüyle ilgili. Temel olarak, 40 modelde 184 hp ve 221 lb-ft tork ve 45 modelde 228 hp ve 258 lb-ft tork elde edersiniz.

fiyatlandırma
Bazı modellerde, özellikle Alman üreticilerinden, fiyat konusunda dikkatli olmalısınız, özellikle istediğiniz seçenekleri işaretledikten sonra ne kadar ödeyeceğiniz ve ne ödeyeceğiniz arasındaki boşluk.

Burada, temel konfigürasyonda, bir Q3 için istenen fiyat 38.650 $’dır (daha güçlü motorla 41.150 $), bu çok da kötü değil, çünkü bu fiyata, ısıtmalı ve deri gibi olağan olanakların çoğu dahildir. kapalı koltuklar ve direksiyon simidi, 10 hoparlörlü ses sistemi ve panoramik açılır tavan.

Bu, çoğu özelliği 40.950 $ (veya kaputun altında ne olduğuna bağlı olarak 44.050 $) fiyatla sunan Progressiv modelleriyle benzer bir hikaye.Technik varyantımıza gelince, tamamen ısıtmalı, katlanır ve otomatik kararan aynalar, hafıza ayarlarına sahip sürücü koltuğu, arka USB bağlantı noktaları, navigasyon, Audi’nin Sanal Kokpiti, trafik işareti tanıma, Apple CarPlay’e kablosuz erişim ve bir Sonos sistemi ile donatıldı. 3D ses ile.

Rate this post

Leave a Comment

@2020 – All Right Reserved. Designed and Developed by imdbgram