Home » 2022 Mercedes Benz C Class C300 İlk Sürüş

2022 Mercedes Benz C Class C300 İlk Sürüş

by adminn1
0 comment
2022 Mercedes Benz C300

Hayır, neyse ki, çoğunlukla birkaç günümüzü yeni, beşinci nesil C-Serisi sedanı New York eyaletinin Hudson Nehri Vadisi’ndeki daha güzel bölgelerinden geçerek geçirdik. Güncellenen modeli yüksek hız sınırı olan eyaletler arası ve ayrıca virajlı, dalgalı yollarda çalıştırmak için bir fırsattı.

2022 Mercedes Benz C Class C300

Mercedes Benz C Class C300

Ama önce, bir gezinti. Yeni C-Serisi, sivri LED farlara, kavisli tavan çizgisine, belirgin omuz kıvrımına ve yuvarlak arka kısma sahiptir ve onu büyük kardeş S’ye yaklaştırmaya yardımcı olan tüm unsurlara sahiptir. Şahsen, size doğru gelirken görünüşünü seviyorum ve uzaklaşırken göründüğü gibi daha az. Ön uç, çok çekici gözetleyicilerden ve tüm sınıf, denge ve uygun boyutta (sana bakıyorum, BMW) spor tarzı bir ızgaradan yararlanıyor ve ikiz güçlü tümseklerle kaputu uzatan çizgiler, güzel bir tanım veriyor. meşgul görünüyor. Açıkça hem E-Sınıfı hem de S-Sınıfı sedanlardan öğeler alıyor. Izgaradaki oldukça büyük Silver Star logosunu bile beğendim.

Bununla birlikte, arka uç buna kıyasla acı çekiyor. Korkunç falan değil, sadece anonim ve heyecanlanmayı imkansız buluyorum. Ayık deyin veya sade deyin, ancak dikkat çekici demeyin. Bu arabanın ön tarafı çikolata aromalı, arka tarafı vanilya aromalı, demek istediğim bu.

2022 Benz C300

Benz C300

2022 baskısı C-Serisi’nin dingil mesafesinin 25 mm daha uzun olduğunu ve toplam uzunluğun 63 mm’nin biraz üzerinde arttığını unutmayın. Araç aynı zamanda AMG-Line paketi ile zemine eskisinden biraz daha alçakta oturuyor.

İçeride, artık çift ekranlı tek ekran kurulumuna sahip değiliz, multimedya ekranı artık konsolda eğimli bağımsız bir mesele ve sürücünün önünde ayrı bir dijital gösterge paneli. Orta ekranın üstünde, retro havasıyla çekici olan üç klima kontrol havalandırması (ve gösterge panelinin her bir ucunda iki tane daha) bulunur. Test cihazımız, çok pahalı olmayan ve premium hissi açısından çok şey geri veren ahşap-alüminyum kaplama seçeneğine sahipti; aynı zamanda keskin ve bu C ile büyük kardeşi arasındaki mesafeyi daha da kısaltan iki tonlu siyah-kırmızı renk şemasına sahipti.

2022 Mercedes Benz C300

2022 Mercedes Benz C Class C300

Koltuklar çok rahat ve ideal sürücü konumunu bulmak kolay – S ile ailesel bağı en belirgin gördüğünüz yerin burası olduğunu söyleyebilirim. Sürdüğümüz sürüm, uygun şekilde lüks bir his sağlamak için tasarlanmış ekstra isteğe bağlı paketlere sahip, ancak yine de bu C’nin S ile ilgili olabileceğini hatırlatan birkaç unsur var, ancak aslında S değil. Bu gerçekten çok affedilmez değil , ancak bizim sürdüğümüz gibi donanımlı bir 2023 C-Serisi (2022 Mercedes Benz C Class C300) 66.000 $  ve fiyatlandırmanın 77.500 $ ‘a mal olduğu doğrudur, bu nedenle bazıları köşeyi bulabilir -kesme rahatsız edici. Hala S’den çok daha uygun fiyatlı, unutmayın…

Arka sırada elbette S-Serisi ile herhangi bir karışıklık yaşamazsınız, ancak alan hem bacaklar hem de kafa için cömerttir ve oturma yeri öne kıyasla daha düşük bir hız hissi vermez.

Rate this post

Leave a Comment

@2020 – All Right Reserved. Designed and Developed by imdbgram