Home » 2022 Chevrolet Blazer İncelemesi

2022 Chevrolet Blazer İncelemesi

by adminn1
0 comment
2022 Chevrolet Blazer

Yeni Chevy Blazer’a olan ilginin önümüzdeki birkaç ay içinde artması beklenebilir, çünkü bu model yılı için aldığı değişiklikler 2023’te daha fazla iyileştirme ile tamamlanacak. Yine de en önemlisi, crossover’a yöneliyor. elektrifikasyon; Şimdilik bunun 2024 için olması gerekiyor. Açıkçası, büyük değişikliklerin olacağı o zaman.

Chevrolet Blazer

2022 Chevrolet Blazer

Ancak bu arada, Chevrolet serisindeki orta boy SUV olan ince ayarlı 2022 Chevrolet Blazer var. İsteğe bağlı Redline paketi ile güzelleştirilmiş modelin LT sürümünü sürmemiz gerekiyor.

 

Eski Blazers’tan çok uzak
Henüz bilmiyorsanız, eski güzel 4×4’ler, çok özel bir sürücü alt grubuyla tüm öfke olsalar da, bugün büyük sedan seviyesindeki konforu tercih eden tüketicilerin çoğunluğu arasında pek talep görmüyor. SUV’lerinde. Bu nedenle, piyasadaki hemen hemen tüm mevcut SUV’ler, bir Jeep Wrangler veya Ford Bronco’yu bozuk yollardan ve engebeli arazilerde takip etmek için tasarlanmamıştır veya üretilmemiştir.

2022 Chevrolet

Chevrolet

Bu nedenle, yeniden piyasaya sürülen 2019 Blazer, ağabeyi Chevrolet Traverse’den ödünç alınan orta büyüklükteki SUV’ler için tasarlanan C1XX olan bir platform üzerine inşa edildi. Sadece SUV’nin altı somunlu tekerleklerine bakın ve bağlantıyı görebilirsiniz. Bununla birlikte, Traverse veya bu konudaki segment rakiplerinin aksine, Blazer en azından belirli bir düzeyde sportiflik sunmaya odaklanmış bir modeldir. Ve böylece, ayaklıklar üzerinde bir Camaro için gerekli olduğu izlenimini edinirsiniz.

Tüm bunlar, yeni Blazer’ın adını markanın en efsanevi geçmiş modellerinden birinden almasına rağmen, onunla gerçek bir ilişkisi olmadığı anlamına geliyor. Ve henüz hiçbir şey görmediniz – ya da daha doğrusu, gelecekteki Blazer EV’nin nasıl görüneceğine dair paylaşılan görüntüleri gördüyseniz, görmüş olabilirsiniz.

 

Uygun bir V6
Blazer 2.0L turbo 4 silindirli bir motorla alınabilse de, teklifte mevcut Blazer’ın 1.929 kg ağırlığını taşımakta daha iyi performans gösteren daha kaslı bir seçenek var. Doğrudan enjeksiyonlu doğal emişli 3.6L V6, kendisini bir Sport SUV olarak gören yekpare şasili bir araç için mükemmel bir eşleşmedir. Oynamak için 308 hp ve 270 lb-ft tork ile Blazer with V6, özellikle performans odaklı olmaktan çok aile odaklı bir misyona sahip iki sıralı, orta boy bir crossover için tatmin edici hızlanmalar sunar.

2022 Chevrolet Blazer

Chevrolet Blazer

Bu varyantın eksik olduğunu bulduk je-ne-sais-quoi Geçmiş yıllarda denediğimiz RS modelinde hissettiğiniz sportiflik. Küçük bir fark ama fark ediliyor.

Sürücülerin bir AWD düğmesine basarak iki ve dört tekerlekten çekiş arasında geçiş yapmalarını sağlayan çift kavramalı dört tekerlekten çekiş ile donatılan Blazer, kirli köşelere ittiğinizde bile güven verici bir sürüş için iyidir. Kanada baharında olağan yol durumu. Bu düğme aynı zamanda otoyolda seyir halindeyken gaz kullanımından biraz tasarruf etmenize yardımcı olmak için de iyidir – ve bu günlerde kim bu tür bir yardımdan hoşlanmaz ki?

 

Araba sürmek eğlenceli mi?
Canlanan Blazer ile bu ikinci karşılaşma, geçen seferki gibi, onu neyin harekete geçirdiğini gerçekten anlamak için daha uzun bir yolculuğa gerek duymadı. Birinci Tur ile ilgili izlenimlerim büyük ölçüde geçerli: Koltuklar hiçbir Comfort Level yarışmasını kazanamayacak olsa da, doğru sürüş pozisyonu kolayca bulunur ve kaputun altındaki V6 ile crossover, bahsedildiği gibi oldukça sağlıklı hızlanmalar sağlayabilir. 9 vitesli otomatik şanzıman, General Motors ürünlerinde piyasaya sürülmesinden bu yana başka yerlerde olduğu gibi, işini gizli ve hıçkırık olmadan yaptı.

Ve performans açısından Blazer, piyasadaki daha yüksek kaliteli sportif SUV’lerle rekabet edemezken, yoldaki duruşuna, hatta henüz bahar için değiştirmediği kış lastiklerine binmesine rağmen bir kez daha şaşırdık. Direksiyon simidine bağlı kürek değiştirenleri görmek dileğimizi tekrarlıyoruz, ancak bu, elektrifikasyona geçiş gerçekleşmeden önce gerçekleşmesi pek mümkün olmayan bir dilek. Direksiyonun elde biraz daha ağır ve hassas olmasını isteriz, ancak Blazer gibi bir insan hareketinde bu affedilemez bir şey değil.

Rate this post

Leave a Comment

@2020 – All Right Reserved. Designed and Developed by imdbgram