Home » 2023 Genesis G90 İlk Sürüş: Kore Sedanı için Öğle Yemeği

2023 Genesis G90 İlk Sürüş: Kore Sedanı için Öğle Yemeği

by adminn1
0 comment
2023 Genesis G90

Klimanın yeni bir araba için anlamlı bir satış konuşması olarak kullanılmaya başlanmasının üzerinden çok uzun yıllar geçti. Bu, motellerin renkli TV reklamı yaptığı aynı döneme kadar uzanıyor. Ancak Güney Florida’nın Temmuz ayının sonundaki sıcağında üç gün boyunca iklim kontrolü bizim için taze takdir topladı. Revize edilmiş yeni 2023 Genesis G90’daki çok sayıda özelliğin hiçbiri ve birçoğu var bu yerin ve zamanın bunaltıcı sıcağına alışık olmayan Miami ve Key Largo arasında gidip gelen bizler için değerli değildi.

Genesis G90

2023 Genesis G90

Genesis’in yer seçimini sorgulamak bize düşmez, aklınızda bulunsun, özellikle de markanın ABD’deki çılgın G90 satış yüzdesi burada, Sunshine State’de kaydedildiği için.

 

Özellikler bol
Etkili iklim kontrolünün, Koreli otomobil üreticisinin amiral gemisi sedanının dört koltuğunda da bulunan ve şimdi ikinci nesline dahil edilen koltuk masaj sistemi tarafından yakından takip edildiği tartışılabilir. Ayrıca beğenilenler listesinde, ciddi bir rahatlama için bir ayak dayama yeri ile neredeyse tamamen geriye yatırılabilen sağ arka sıradaki VIP koltuk da yer alıyor.

2023 Genesis

Genesis

Ardından, bu teknenin dönüş yarıçapını neredeyse bir kompakt otomobilin dönüş yarıçapına indiren gerçek tekerlekten direksiyon işlevi var. Ve otomobilin yaklaşan yoldaki tümsekleri tahmin etmesine yardımcı olan ve böylece yolcuların çoğu zaman hiçbir şey fark etmemesini sağlayan Akıllı havalı süspansiyon sistemi. İyi ve dikkat çekici özelliklerle devam edebilirdim, ancak şimdilik bunu duraklatacağım.

Bakışlar
Yeni G90 sedan eskisinden radikal bir şekilde farklı değil, ancak G70 ve G80 sedanları ve GV70 ve GV80 SUV’ler gibi Genesis modellerinin yakın zamanda elden geçirilmesinde bulduğumuz mevcut tasarım imzası öğelerinin çoğunu entegre ediyor.

2023 Genesis G90

Genesis G90

En belirgin olanı, G-Matrix tasarımıyla tepe ızgarasını çevreleyen süper ince iki sıralı farlar ve bunun arkasında bir kapaklı kaput. Yeni sürüm, uygun şekilde kalın C sütunlarına sahiptir ve bir önceki G90’dan daha geniş ve daha alçaktır ve katmanlı bir tasarıma sahip 21 inç jantlara sahiptir.

Arka kısım, büyük sedanlarda sıklıkla olduğu gibi, daha az heyecan verici bir olaydır, ancak aydınlatma, otomobilin genişliğini kapsayan iki çizgi ile yeterince çekicidir.

 

İçeri 2023 Genesis G90
Bunun gibi bir executive sedan söz konusu olduğunda daha da önemli olan, bu arada, yaklaştığınızda girintili konumundan dışarı fırlayan ısmarlama kapı kolları kullanılarak, elinize ya da anahtarlığınıza dokunduğunuzda, akrelik alana erişilebilen iç mekanda neler olup bittiğidir. cep.

Genesis’in rakibi S-Serisi ile ilk mücadelesi, en azından Mercedes ve diğerleri tarafından sunulanlara uyan lüks bir ortam yaratmak ve ikincisi, ortamın aynı anda düzenli ve özelliklerle dolu olmasını sağlamaktır.

Genesis’in gerçekten büyük Almanlarla aynı lüks seviyesine çıkıp çıkmadığını tartışabilirsiniz, ancak aynı balo parkındalar, şüphesiz – özellikle bu amiral gemisinde, mevcut Genesis modellerinin en lüksü, dahil SUV’leri. Kaplama birinci sınıf ve malzemeler, “gazete taç ve şerit” ahşabından teklifteki davetkar döşeme renklerine, dövme karbon elemanlardan metal dolgu vurgularına ve yumuşak minderlere kadar harika görünüyor ve hissediyor. arka kafa dinleniyor.

Dağınıklık sorusuna gelince, sanırım bu nereye baktığınıza bağlı. Üst gösterge paneli oldukça temiz ve dizginsiz, iki ekran etrafında bulunan herhangi bir türden birkaç düğme ile onur yerini alıyor, klima kontrol havalandırmaları görünmezlik noktasına kadar ayrı. Aşağıya bakın ve daha yukarıda görmediğiniz düğmeler (ve döner düğmeler) ile işler daha da yoğunlaşıyor ve sürücünün sağ elinin rahat bir şekilde yerleştirildiği yer.

Rate this post

Leave a Comment

@2020 – All Right Reserved. Designed and Developed by imdbgram