Home » 2022 Genesis GV80 İncelemesi: 22 için Statüko

2022 Genesis GV80 İncelemesi: 22 için Statüko

by adminn1
0 comment
2022 Genesis GV80

GV80, 2020’den beri bizimle birlikte ve mevcut Genesis serisindeki en büyük model olan lüks SUV için bu yıl üçüncü oldu. Henüz büyük değişikliklerin zamanı değil, ancak bu muhtemelen bir veya iki yıl içinde gerçekleşecek.

2022 Genesis GV80 geldiğinde fark edildi, çünkü kısmen araç boyutundan etkilendi ve Genesis tarafından özellikle para için sundukları açısından avantajlı bir şekilde piyasaya sürüldü.

Genesis GV80

2022 Genesis GV80

GV80 görkemlidir ve kapıları açtığınız andan itibaren, hangi donanım seviyesini seçerseniz seçin lüksü yansıtır. 2.5L turboşarjlı 4 silindir standart olarak sunulurken, daha yüksek donanım seviyelerinde daha güçlü 3.5L çift turbo V6 mevcuttur.

 

için 2022 Genesis GV80
Model, bu model yılı için veya neredeyse değişmeden kalır. En üst düzey döşeme için artık en az yedi dış renk seçeneği ve üç yeni mat renk var. Brunswick Green, Matterhorn White ve Melbourne Grey seçenekleri var ve her biri 1.700$’dan fiyatlandırılıyor. İçeride hala 3 renk Nappa deri kaplama seçeneği var.

 

Alışveriş kolaylaştı
Genesis yaklaşımının özelliklerinden biri, aralarından seçim yapabileceğiniz birkaç iyi sınırlandırılmış sürüm ve konfigürasyon ile ürün teklifinde yolunuzu bulmanın kolay olmasıdır. Bu arada, coşkuyla alkışladığımız bir strateji. GV80 durumunda, üç tane var.

Genesis

2022 Genesis

Halihazırda çok iyi stoklanmış olan giriş seviyesi versiyonu, 4 silindirli motor, dört tekerlekten çekiş ve bir dizi aksesuar ve güvenlik ve sürüş yardım sistemleri ile birlikte geliyor. İkinci trim seçeneğiyle başlayarak, Gelişmiş trim seviyesini korurken çift turboşarjlı V6 motora erişim elde edersiniz.

Üçüncü donanım seviyesi Prestige ile gerçek premium araçların dünyasına girersiniz. Nappa deri, 21 hoparlörlü bir ses sistemi, akıllı park yardımı, havalandırmalı arka koltuklar, yol gürültüsü iptali vb.

 

motor
Belirtildiği gibi, GV80 iki motordan biri tarafından desteklenmektedir, ilki 300 hp sağlayan turboşarjlı 2.5L 4 silindirli, ikincisi ise 375 hp için iyi olan çift turboşarjlı 3.5L V6. Her iki motoru da kullandıktan sonra, V6’nın kesinlikle çok daha güçlü ve dinamik olduğunu doğrulayabiliriz, ancak yine de 4 silindiri gerçekten sevdik, 300 beygir gücü bu büyük aracı hareket ettirme görevinden çok daha fazlasıydı. Her iki motora da 8 vitesli otomatik şanzıman eşlik ediyor ve Kanada’da dört tekerlekten çekiş standart.

2022 Genesis GV80

Genesis GV80

GV80 3.5T ile bir hafta süren test sürüşümüzde aracımız karma sürüşte 12,8L/100 km yakıt tüketmiştir. Genesis’e göre, GV80 3.5T şehirde 12,9L/100 km, otoyol 10,4L/100 km ve karma sürüşte 11,8L/100 km alıyor, bunların tümü yüksek oktanlı benzin kullanıldığında. GV80’in 4 silindirli motora sahip önceki testlerinde, her zaman karma sürüşte 11.5L / 100 km civarında uçmuştuk. Bu, bazılarına yüksek görünebilir, ancak araç 2.350 kg ağırlığındadır.

 

Konfor bir önceliktir
Özellikle Prestij versiyonumuzdaki konfor seviyesi, birinci sınıf bir uçak kabinine yakışır. GV80’in iç mekanı, parlak ahşap süslemeler, metalik vurgular, entegre ortam aydınlatması ve çok büyük bir bilgi-eğlence ekranı ile çok iyi bir şekilde tamamlandı – bazıları belki biraz fazla büyük diyebilir. Ön koltuklar rahat, destekleyici ve masaj işleviyle sunuluyor.

İnsanlar için yer kalmadığından endişeleniyorsanız, isteğe bağlı bir üçüncü sıra koltuk bile ekleyebilirsiniz. Bu koltuğun esas olarak rahatlık için olduğunu ve gerçek mavi aile SUV’leriyle rekabet edemeyeceğini unutmayın. Bagaj, 991 litreye kadar bagaj, golf çantası ve benzeri şeyleri yutabilir.

Çevre sesine sahip Lexicon ses sistemi, 21 hoparlöre ve inanılmaz ses üreten yüksek çıkışlı bir amplifikatöre sahiptir. Bir müzik aşığıysanız, seveceksiniz. Merhemdeki tek sinek, Apple Carplay ve Android auto’nun yalnızca kablolu bir bağlantı üzerinden çalışmasıdır. Bu fiyatlandırma düzeyinde, kablosuz özelliği beklersiniz.

Rate this post

Leave a Comment

@2020 – All Right Reserved. Designed and Developed by imdbgram