Home » 2022 Volkswagen Golf R Summertime İncelemesi

2022 Volkswagen Golf R Summertime İncelemesi

by adminn1
0 comment
2022 Volkswagen Golf R

Ölümle fırçalamanın, zihni önemli olana odaklamak için benzersiz bir yolu olduğunu söylüyorlar. Yani, yapabiliyorken burada ve şimdinin tadını çıkarmak. Volkswagen Golf R zaten zevk alması çok, çok kolay bir arabaydı, ancak bunun küçük adam için son nesil olabileceği gerçek olasılığı, bu keyfi üstlenmek için biraz daha aciliyet veriyor. Biz de öyle yaptık.

2022 Volkswagen Golf

Volkswagen Golf

Elbette, Golf’ün şu anki neslinin burada, Kuzey Amerika’da normal formda bulunmadığını biliyoruz. Bu belki de Golf’ün geleceğinin artık o kadar parlak olmadığının ve gölgeler gerektirdiğinin ilk işaretiydi. Diğer bir işaret de, Golf’ün kaba bir muadili olan küçük ID.3 elektrikli otomobilin Avrupa pazarına tanıtılmasıydı, ancak kirli emisyonlar gönderen ve otomobil sürekli sıkılaşan AB standartları ve gereksinimlerine aykırı çalıştıran ICE motoru yoktu.

Her halükarda, burada ve şimdi, Golf R ve Golf GTi’nin daha sportif çeşitlerine sahibiz. Kısa süre önce, ilk iki varyantla, yılın başlarında sahip olduğumuzdan daha uzun bir süre boyunca sürdük. Ayrıca R’nin kış test sürüşümüzün aksine ideal yol koşullarında.

2022 Volkswagen Golf R

Teklif söz konusu olduğunda, 2022 R için işler daha kolay olamazdı: 45 $’lık MSRP taşıyan tek bir varyant ve 1.250 $’lık bir fiyat etiketi taşıyan panoramik sunroof olan bir seçenek var. Tamam, bilinmesi gereken daha çok şey var, çünkü taban fiyatı beraberinde bir manuel şanzıman getiriyor, DSG otomatik şanzıman ise giriş fiyatını 46,300$’a çıkarıyor. Ve dış cephe için üç renk seçeneği var. AWD standarttır. Basit.

2022 Volkswagen

Volkswagen

Performans açısından, Golf R’nin aktarma organları 315 hp ve 280 lb-ft tork (manuel) veya 295 lb-ft (DSG şanzıman) sunar. Bu çıktıyı herhangi bir andaki ihtiyaçlarınıza/tercihlerinize göre uyarlamak için altı farklı sürüş modu (Konfor, Spor, Yarış, Özel, Drift ve Özel) vardır.

 

iç 2022 Volkswagen Golf 
Burada iyi ve kötü var. Golf R’nin oturma düzeni sağlam ama sarıyor ve aynı zamanda iyi görünüyor, test cihazımızın mavi döşeme uçları ve fiziksel yerleşimi, böyle bir arabada olması gerektiği gibi sürücüye odaklanıyor. Direksiyon simidi tutmak ve manipüle etmek için bir rüya ve arkadaki görüş hattınız mükemmel. Ambar açıklığı, arka koltukların yatırılmasıyla önemli ölçüde genişletilebilen mütevazı boyutlu ancak oldukça pratik bir kargo alanı ortaya koyuyor.

2022 Volkswagen Golf R

2022 Volkswagen Golf

Kötü? Modelin yeni bilgi-eğlence sistemini içerir. Ekranın kendisi , grafikler ve tepki süresi açısından yeterince iyi, ancak VW çok fazla fiziksel düğmeyi çıkardı ve ekran menülerinde veya parmakla geri bildirim sağlamayan dokunmatik komutlarda komutları sakladı. ve daha da kötüsü, gece araba kullanırken yanmıyor. Bu, dikkatinizi tamamen yolda tutarken klima kontrol komutları veya ses seviyesi gibi şeylerde ustalaşmak için iyi şanslar demektir.

Bunun ötesinde, sürücünün önündeki veri ekranını kişiselleştirmenin sayısız yolu var, bu da eğlenceli, özellikle de her türlü düzgün grafiği uyandıran Sport modunda. Kablosuz Apple CarPlay ve Androit Auto bağlantısı vardır, baş üstü ekranı ve kablosuz akıllı telefon şarj pedi standart olarak bulunur ve bir uygulama ile akıllı telefonunuz aracılığıyla arabanızın sesli ve ışıklı bir çok şeyi yapmasını sağlayabilirsiniz.

Rate this post

Leave a Comment

@2020 – All Right Reserved. Designed and Developed by imdbgram