Home » 2023 Genesis G90 İncelemesi: suv genesis

2023 Genesis G90 İncelemesi: suv genesis

by adminn1
0 comment
2023 Genesis G90

2023 Yılın Otomobili’nden daha fazlasını mı istiyorsunuz? Genesis sana daha fazlasını verecek. Kelimenin tam anlamıyla. 2023 Genesis G90 Uzun Dingil Mesafesi, tamamen arka koltuktaki yolcuları şımartmaya ayrılmış 7,5 inçlik bir dingil mesafesi sunarak tam olarak teneke üzerinde yazan şeyi yapıyor. Bacak mesafesi? Daha çok G90 Long Wheelbase’in arka kabinindeki dinlenme odası gibi.

Genesis G90

Sıradan bir Mercedes-Benz S580 için Mercedes-Maybach S580 neyse, normal G90 için de G90 Uzun Dingil Mesafesi odur. Ve sadece konsepti açısından değil: G90 Uzun Dingil Mesafesi, boyut olarak Maybach ile neredeyse aynı, toplamda yalnızca onda bir inç daha kısa ve dingil mesafesi olarak 1,0 inç daha kısa, 0,4 inç daha geniş ve 0,7 inç daha alçak. Maybach gibi, yeniden tasarlanmış ön ve arka tamponlarda krom, B sütunlarında parlak, eloksallı alüminyum kaplama ve onu küçük kardeşinden ayırmak için muhteşem elmas kesim tam disk jantlar bile var.

İçeride Lüks
İçeride, kapitone yarı anilin deri, yumuşak süet ve parlak alüminyum sıçramalarla noktalanan dönümlerce açık gözenekli ahşap süslemeli bir iç mekan var. Artırılmış gerçeklik navigasyon sisteminden 23 hoparlörlü Bang & Olufsen 3D ses sistemine ve arka koltuk boyun yastıklarına kadar her şeyle donatılmıştır. Standart “Mood Curator”, ortam aydınlatmasını, sunroof ve arka cam ekran konumlarını, koltuk masajını, ses ayarlarını ve klima sisteminden hangi kokunun pompalanmasını istediğinizi uyarlayan dört program sunar.

G90 Uzun Dingil Mesafesinde bulunan yegane seçenekler arasında panoramik açılır tavan ve masaj işlevine sahip, ayrı ayrı ayarlanabilen ısıtmalı ve havalandırmalı iki koltuktan oluşan ve ayak masajı sağlayan bacak destekleriyle tamamlanmış VIP arka koltuk paketi bulunmaktadır.

2002’de Mercedes-Benz tarafından Rolls-Royce ve Bentley’in üstesinden gelmek için diriltilen bir markayı açıkça hedeflemek, Kore’nin hızlı hareket eden lüks otomobil üreticisinin tam gaz standartlarına göre bile cüretkar bir erişim. Ancak Genesis’in tasarımdan sorumlu başkan yardımcısı Ilhun Yoon’un ısrarla belirttiği gibi, “Yaptığımız her şeyin cüretkar bir şekilde yapılması gerekiyor, aksi takdirde müşteriyi ikna edemeyiz.”

Rahat ve Sallanan Sürüş

2023 Genesis

G90’ı 2023 Yılın Otomobili yapan her şey – tasarımdaki ilerleme, mühendislik mükemmelliği, verimlilik, güvenlik, değer ve tabii ki amaçlanan işlevini ne kadar iyi yerine getirdiği – G90 Uzun Dingil Mesafesinde mevcuttur. Güç aktarma organı, 409 hp, 405 lb-ft 3,5 litre turboşarjlı ve elektrikli süper şarjlı V-6, sekiz vitesli otomatik şanzımanı ve dört tekerlekten çekişi, standart dingil mesafesi G90’ın 3.5T e ile aynıdır. -SC düzeltme. Üç odacıklı havalı süspansiyon ve arkadan çekişli yönlendirme standart olarak sunulur. (Her ikisi de 3.5T e-SC için standarttır.)

G90 Uzun Dingil Mesafesi rahat bir sürüştür. Standart aktif gürültü engelleme ve çift camlı ses geçirmez cam sayesinde gürültü seviyeleri son derece düşüktür. Ancak tartışmasız daha etkileyici olan şey, bir V-6 motor düzeninin doğasında bulunan titreşim ve sertliğin ne kadar iyi bastırıldığıdır. G90 Uzun Dingil Mesafesi, hafif gazla trafikte yumuşak ve sessiz bir şekilde süzülür ve otomatik stop-start sistemi çalışırken neredeyse fark edilmez.

2023 Genesis G90 Uzun Dingil Mesafesi 4

Rate this post

Leave a Comment

@2020 – All Right Reserved. Designed and Developed by imdbgram